Hopp over navigasjon
         
Søk med mobilen

Omslagsbilde
""
Logg inn med nasjonalt lnr for å gi stjernekast
Utgitt:
2018 . - Bok . - 158 sider
Engelsk
Sjanger:
Opplysninger:
In this hilarious graphic novel, Edison Beaker is about to find out what services the family business, Creature Seekers Pest Control, really offer. (Hint: forget about rat and roach removal . . . think monster hunting!) Edison Beaker and his young sister Tesla are staying with their uncle Earl, manager of the family pest control company, when an alarm sounds and he has no choice but to drag them along on a service call. They should have listened when he warned them, stay in the van. Monster-sized mayhem ensues when the kids chase their escaped hamster into a mysterious warehouse--and suddenly they are the ones being chased as all sorts of creepy creatures scurry, slink, and stomp through a secret Night Door. The first of two new middle-school graphic novels that introduce a funny, smart, likable, reluctant hero and his wisecracking younger sister, whose adventures are sure to appeal to readers of Lunch Lady, Hilo, and Caveboy Dave. . - Passer for 9-12 år
Hylleplass:
u 82 C
URL:
Bestill       Husk denne

(beta)Bli den første til å skrive anmeldelse

AvdelingBindPlasseringHylleNoteStatus
Tønsberg bibliotek B tegneserierIkke klar til utlån

The lost city


av Frank Cammuso
Bok utgitt 2019 | Inngår i serie: Edison Beaker, Creature seeker (2)
Ingen ledig (Avd.: Tønsberg bibliotek B - Plassering: tegneserie u 82 C)
Bestill Husk denne

The night door


av Frank Cammuso (by Frank Cammuso)
Bok utgitt 2018 | Inngår i serie: Edison Beaker, Creature seeker (1)
Ingen ledig (Avd.: Tønsberg bibliotek B - Plassering: tegneserier u 82 C)
Bestill Husk denne
Vis alltid denne fanen

Bibliotekarenes bokanmeldelser - fra anbefalinger.deichman.no

Vis alltid denne fanen
  • Tips en venn om The night door
  • Del på Facebook
  • Vis Facebooks Liker-knapp
  • Del på Twitter
  • Vis QR-kode med lenke for mobil
  • Foreslå innkjøp
  • Annen visning

Huskeliste

Lista er tom
http://websok.tnb.no/cgi-bin/websok?tnr=582480